POLE GOLFOWE

Dysponujemy 9 – dołkowym polem golfowym, położonym w odległości 4 km od Dworku. Na miejsce można dojechać bryczką lub drogą asfaltową przez Tuchom i Miszewo (ok. 7 km).
Na polu do dyspozycji między innymi:
driving range,
putting Green,
4 – dołkowa akademia golfa.
Istnieje możliwość nauki gry w golfa od podstaw pod okiem doświadczonego trenera. Można też zdobyć uprawnienia do gry (zielona karta). Więcej informacji na stronie internetowej: www.tokarygolf.pl.

RAJ DLA WĘDKARZY

Dworek Oleńka znajduje się bezpośrednio nad jeziorem Tuchomskim, obfitującym w najsmaczniejsze gatunki ryb słodkowodnych. Odwiedzający nas wędkarze bardzo cenią sobie smak złowionych tu okoni, węgorzy, leszczy czy sandaczy. W pobliskich trzcinach można też złowić szczupaka.

POMOST I KĄPIELISKO

Ogrodzone pomostem kąpielisko znajduje się kilkadziesiąt metrów od budynków Dworku Oleńka. Wraz z nim znajduje się mini-port ze sprzętem wodnym, a w nim do dyspozycji: rowery wodne, kajaki, łodzie wiosłowe.

PLAC ZABAW DLA DZIECI ORAZ POLE DO GRY W MINIGOLFA

Niewątpliwie dużą atrakcją dla naszych najmłodszych klientów jest wyjątkowy, drewniany plac zabaw dla dzieci. Dwie huśtawki, domek ze zjeżdżalnią, piaskownica, karuzela oraz bujana ławka sprawią, że Państwa pociecha na długi czas przeniesie się do świata wyśmienitej zabawy. Najnowszą atrakcją w naszym Dworku jest możliwość zagrania w minigolfa na naszym nowo utworzonym 6-dołkowym polu.

GRZYBOBRANIA

Wszystkich spragnionych wypoczynku na łonie natury, miłośników zbierania oraz zjadania grzybów, zapraszamy do naszego dworku, skąd możecie wybierać się „na grzyby”.
Każdej jesieni, otaczające nas lasy stają się wyjątkowym miejscem dla każdego spragnionego pełnych koszów grzybiarzy. Prawdziwki, kozaki, podgrzybki, maślaki, kanie, to tylko część z gatunków bogatej flory naszych lasów.