Konferencje

Połącz przyjemne z użytecznym.

Specjalnie dla naszych gości biznesowych, którzy chcą odpocząć od zimnych, szklano-betonowych sali – mamy dobre wieści! W Aleksandra Resort bez najmniejszego problemu możesz zorganizować swoją konferencję, szkolenie lub spotkanie biznesowe. Dzięki zainstalowanej klimatyzacji, szybkiemu połączeniu Wi-Fi, rzutnikowi oraz dużemu ekranowi, każde spotkanie w Aleksandra Resort jest nie tylko przyjemne, ale również bardzo konstruktywne.
W zależności od potrzeb i życzeń organizatora przygotujemy salę tak, by spełniała przekazane wymogi. Ze swojej strony zapewniamy smaczne przekąski oraz dania z naszego menu, które dodadzą smaku każdemu spotkaniu.
Wielu naszych gości doceniło fakt, że po zakończonej konferencji lub prezentacji mieli możliwość całą grupą odpocząć na oddalonym o zaledwie kilka kilometrów polu golfowym, gdzie mogli oddać się rozmowom i zdrowej rywalizacji. W zależności od warunków pogodowych i sezonu – wieczorami organizujemy integrację przy ognisku lub wspólne przejazdy kuligiem konnym. To na pewno pozwoli wszystkim na relaks po całym dniu skupienia!
Aby zapewnić maksymalny komfort i możliwie najlepsze warunki do poprowadzenia konferencji lub spotkania – nasza sala może pomieścić maksymalnie 80 osób w układzie teatralnym.

Aby zapewnić maksymalny komfort i możliwie najlepsze warunki do poprowadzenia konferencji lub spotkania – nasza sala może pomieścić maksymalnie 80 osób w układzie teatralnym. W pozostałych układach prezentuje się następująco:

litera „I”

60

litera „T”

60

teatralne

80

Wynajem sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem – 100 PLN (netto)/1 godzina. 

Minimalny czas wynajmu sali –  3 godziny.

W cenie wynajmu do dyspozycji Gości:

ekran projekcyjny,
rzutnik multimedialny,
tablicę na flamastry,
dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.

Oddaj się zabawie w Dworek Oleńka!

Nasz drugi obiekt, czyli Dworek Oleńka, posiada w swojej ofercie mnóstwo atrakcji oraz możliwości zorganizowania imprezy lub uroczystości. Wejdź i zobacz, jak może wyglądać Twoje wesele, komunia lub inne przyjęcie w naszym dworku!

Przejdź do Dworek Oleńka