Księga gości pełni najczęściej rolę pośrednika między Gościem a autorem strony. Opinia naszych Gości jest dla nas niezmiernie ważna. Pozytywne wpisy dodają nam energii do pracy, a te wskazujące nasze niedociągnięcia sprawiają, że staramy się być jeszcze lepszymi w tym co robimy. Napisz jakie były Twoje odczucia po wizycie w naszym Resorcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 • From Magdalena on Księga gości

  Byłam w ostatnim czasie na Dwóch Weselach w Oleńce ,Profesjonalna Obsługa ,Panie Przemiłe, Jedzonko Pyszne ,Super Udane Imprezy ,Serdecznie Polecam Dworek Oleńka .
  2019/09/23 at 12:57 pm
 • From jan on Księga gości

  Składamy serdeczne podziękowania właścicielom i całemu personelowi za organizację przyjęcia weselnego. Wszystkich Państwa cechuje wyjątkowy profesjonalizm i umiejętności. Jesteście sympatyczni, mili, ciągle uśmiechnięci i uczynni a roztańczone dziewczyny za barem potrafią dodać wyjątkowego kolorytu imprezie. W wy mposlad@google.comjątkowy sposób dbacie o Gości weselnych i wszystkie detale weselnego przyjęcia. Serwujecie pyszne jedzenie, od którego uginają się stoły. Nie uszło to uwadze naszych Gości, którzy docenili Wasze menu przekazując liczne pochwały na nasze ręce. Jest nam z tego powodu bardzo przyjemnie. Pięknie dziękujemy i polecamy Dworek Oleńka innym gościom
  2019/08/08 at 12:48 pm
 • From Jakub on Księga gości

  21.06.2019 Najlepsza 18 na świecie, genialna obsługa oraz idealna lokalizacja bardzo spokojnie i dużo miejsca do zabawy dla najmłodszych. Sala przepiękna,wszystko dopilnowane przez ekipę bardzo miłych kelnerów. Jedzenie fenomenalne i w bardzo dużej ilości.Gorąco polecam i będę miło wspominać. Oczywiście pragnę również podziękować niezastąpionej pani Wiesławie za dopilnowanie każdego najmniejszego szczegółu.
  2019/06/25 at 12:48 pm
 • From Hania i Romek on Księga gości

  Serdecznie dziękujemy za profesjonalną i serdeczną obsługę naszego lutowego wesela. Wybór miejsca, w którym świętuje się tak ważną chwilę w życiu zajął nam trochę czasu, ale po przyjeździe do Tuchomia wiedzieliśmy, że jest to najlepsze dla nas i naszych Gości miejsce. Piękna okolica, cisza i spokój, bardzo wygodne pokoje – to zobaczyliśmy za pierwszym razem. Potem doszły kolejne walory tego miejsca – spokój Pań Gospodyń zarządzających obiektem, otwartość na terminy i godziny spotkań, wzajemne pełne zaufanie (Pani Grażynko! Dziękujemy za doradzenie w sprawie menu i odwiedzenie nas od naszych wyobrażeń na temat żywienia na weselu ? A w dniu wesela i po nim – fantastyczna i zawsze uśmiechnięta obsługa, dająca także zaprosić się do tańca :-), pomoc przy przygotowaniu jedzenia, które zostało po imprezie (zostało tego na prawdę sporo, mimo że nasi Goście nie byli niejadkami, a do tego wszystko było pyszne :-). Początkowo zastanawialiśmy się, czy nasze wesele nie będzie mieszało się z drugą imprezą odbywającą się równolegle na dolnej sali, ale czuliśmy się cały czas tak, jakbyśmy byli sami wraz z naszymi Gośćmi tego wieczoru w Oleńce. Jednym słowem – serdecznie polecamy! Hania i Romek
  2019/06/09 at 12:47 pm