Odpoczynek? Naturalnie!

Aleksandra Resort

Kosztowało nas to mnóstwo pracy, czasu i energii, aby stworzyć idealne miejsce do wypoczynku. Zwłaszcza że naszym celem było zapewnienie relaksu zarówno rodzinom, jak i firmom, które organizują u nas swoje konferencje. Udało nam się to osiągnąć, ponieważ od 1997 roku bardzo uważnie słuchaliśmy czego pragną nasi goście. Dlatego dzisiaj, zapraszamy Cię do Aleksandra Resort!

Spędzaj czas wolny, tak jak lubisz!

Dzięki bogatemu wyborowi atrakcji możesz odpocząć dokładnie tak, jak lubisz. Wolisz spacery i kontakt z przyrodą? A może Twoje dzieci są fanami małpich gajów i placów zabaw? Wszystko, czego potrzebujesz do wspaniałych wakacji – znajdziesz u nas!

Pyszne, bo polskie.

Oprócz dużej ilości atrakcji, pięknej okolicy oraz komfortowych pokoi, jesteśmy dumni z jeszcze jednej rzeczy – naszej kuchni. Od lat zapewniamy catering na imprezy oraz wyżywienie dla naszych gości. Usłyszeliśmy już wiele komplementów na temat naszych dań, więc mamy nadzieję, że nasze menu przypadnie do gustu również Tobie!

Na każdą okazję (i każdą kieszeń).

Doskonale wiemy, że odpowiedni odpoczynek – wymaga odpowiednich warunków. Dlatego nasze pokoje łączą w sobie wszystko, czego można potrzebować, aby miło i przyjemnie spędzić czas. Oczywiście, rozumiemy, że każdy ma inne potrzeby, dlatego w Aleksandra Resort znajdziesz, aż 7 różnych opcji pokoi, między innymi:

Image Description
od 180 zł

Gdy wokół jest tyle pięknej natury, ciekawych atrakcji i pysznego jedzenia – nie sposób siedzieć w pokoju! Pokój Standard powstał z myślą o tych, którzy...

Image Description
od 200 zł

Te dwa rodzaje pokoi są idealnym rozwiązaniem dla par oraz klientów biznesowych. Większa przestrzeń i liczne udogodnienia sprawiają, że niektórych gości kusi, aby spędzić w...

Image Description
od 280 zł

Od dzisiaj wyjazd z dziećmi nie będzie żadnym problemem! Doskonale rozumiemy, z czym jest związany urlop, na który wybiera się cała rodzina. Dlatego pokoje rodzinne...

Zobacz wszystkie pokoje

Dołącz do grona zadowolonych gości!

Chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z Aleksandra Resort? A może ciekawi Cię, co napisali o nas inni. Zobacz naszą Księgę Gości i poznaj zdanie tych, którzy już nas odwiedzili!

Poznaj też nasz ukochany Dworek Oleńka!

Stworzyliśmy Aleksandra Resort z myślą o rodzinach oraz klientach biznesowych. Jednak dla tych, którzy pragną odpocząć nad jeziorem, zorganizować wyjątkową imprezę okolicznościową lub romantyczne wesele – idealnym wyborem będzie Dworek Oleńka!

Przejdź do Dworek Oleńka