Imprezy okolicznościowe

Dworek „Oleńka” podejmuje się również organizacji imprez okolicznościowych, takich jak: bankiety, jubileusze, rocznice, chrzciny, przyjęcia urodzinowe. Menu ustalane jest w sposób indywidualny z każdym klientem.

Image Description

Komfort i bezpieczeństwo

Bliskość natury

Przepyszna polska kuchnia

Dostęp do wielu atrakcji na terenie obiektu

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Profesjonalna obsługa

Czyste i przestronne pokoje

Niezapomniane przeżycia

Rodzaje imprez

Urodziny

Zbliżają się Twoje urodziny lub osoby bardzo Tobie bliskiej? Nie zwlekaj! Zaplanuj wspaniałe przyjęcie urodzinowe już dziś w naszym Dworku. Zrób prezent sobie lub komuś bliskiemu w postaci niezapomnianych wrażeń!

Rocznice

Liczy się każda chwila, którą można spędzić z bliskimi. Nie zapominajmy o ważnych rocznicach w naszym życiu i celebrujmy je. Nasz Dworek z przyjemnością zorganizuje Państwu niezapomniane przyjęcie rocznicowe, które będzie dla Was pamiątką na całe życie.

Imprezy firmowe

Imprezy integracyjne dają wielką szansę na zbudowanie dobrych relacji między pracownikami. Nie zapominaj o tym i zarezerwuj termin w naszym Dworku już dziś. Zorganizujemy dla Was niezapomnianą zabawę połączoną z różnorodnymi atrakcjami (gra w golfa na pobliskim polu golfowym, paintball, zawody w minigolfa, wyścigi kajakarskie i wiele innych).

Na terenie Aleksandra Resort nasi goście znajdą również Bajlandię, czyli małpi gaj, w którym dzieci będą mogły się wyszaleć za wszystkie czasy. Oczywiście oprócz tej dodatkowej atrakcji, dzieci i dorośli mogą korzystać ze wszystkich atrakcji wymienionych powyżej. Zobacz, co Aleksandra Resort ma do zaoferowania!

Przejdź do Aleksandra Resort