Komunie

„Dzisiaj jest Twoja Komunia Święta,
każdy z nas dobrze ten moment pamięta,
bo jest to chwila wielka, uroczysta,
pełna radości, przepiękna i czysta.
We wspomnieniach Twoich pozostanie
ten dzień, gdy włożyłeś odświętne ubranie,
w kościele widziała Twa rodzina droga
– do serca przyjąłeś Ciało Twego Boga.”

Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją przyjęcia komunijnego w naszym dworku, zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w poniższym pliku.

Image Description

Komfort i bezpieczeństwo

Bliskość natury

Przepyszna polska kuchnia

Dostęp do wielu atrakcji na terenie obiektu

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Profesjonalna obsługa

Czyste i przestronne pokoje

Niezapomniane przeżycia

Sale

Sala Widokowa

Sala Widokowa to klimatyzowana sala bankietowa mogąca pomieścić 200 osób. Posiada ona duży taras z pięknym widokiem na Jezioro Tuchomskie oraz bezpośrednie przejście do pokoi hotelowych. Idealnie sprawdzi się przy organizacji dużych imprez okolicznościowych.

Sala Kameralna

Sala Kameralna to klimatyzowana sala bankietowa mogąca pomieścić 80 osób. Znajduje się na parterze budynku, z bezpośrednim wyjściem na dziedziniec. Bliskość zewnętrznego placu zabaw sprawia, że idealnie sprawdza się na uroczystości z udziałem dzieci ale nie tylko. Mniejsze przyjęcia weselne, czy jubileusze również wspaniale wkomponowują się w panujący na tej sali klimat.

Namiot imprezowy

Namiot imprezowy to idealne rozwiązanie dla osób lubiących obcowanie z naturą lub tych, którzy kochają imprezy na świeżym powietrzu. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych bankietów. Nasz namiot wyróżnia się wysoką jakością, estetyką wykonania i wysokim poziomem bezpieczeństwa nawet w trudnych warunkach pogodowych. Sprawdzi się podczas organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego, I Komunii, oraz innych imprez okolicznościowych.

Na terenie Aleksandra Resort nasi goście znajdą również Bajlandię, czyli małpi gaj, w którym dzieci będą mogły się wyszaleć za wszystkie czasy. Oczywiście oprócz tej dodatkowej atrakcji, dzieci i dorośli mogą korzystać ze wszystkich atrakcji wymienionych powyżej. Zobacz, co Aleksandra Resort ma do zaoferowania!

Przejdź do Aleksandra Resort