Księga gości

Księga gości pełni najczęściej rolę pośrednika między Gościem a autorem strony. Opinia naszych Gości jest dla nas niezmiernie ważna. Pozytywne wpisy dodają nam energii do pracy, a te wskazujące nasze niedociągnięcia sprawiają, że staramy się być jeszcze lepszymi w tym co robimy. Napisz jakie były Twoje odczucia po wizycie w naszym Resorcie.
 1. Byłam w ostatnim czasie na Dwóch Weselach w Oleńce ,Profesjonalna Obsługa ,Panie Przemiłe, Jedzonko Pyszne ,Super Udane Imprezy ,Serdecznie Polecam Dworek Oleńka .

 2. Jakiś czas temu robiłam 40 swoją i 18 córki. Świetna atmosfera obsługa bardzo miła. Jedzenie pyszne

 3. To jest mój rodzinny ośrodek wypoczynkowy. Znam to miejsce od moich narodzin czyli już z 20 lat.Cudowne miejsce do odpoczynku,imprez. Gdyby nie moja rodzina to bym nie poznała tego miejsca.Jestem szczęśliwa że mogę tam przyjeżdżać i odpoczywać w gronie znajomych,rodziny. Polecam serdecznie to miejsce.

 4. Bardzo dziękujemy za pobyt. Miejsce fantastyczne, atmosfera cudowna, widoki wspaniałe, jedzonko przepyszne. Aż chce się tu ślub lub inną taką imprezę zorganizować. Z pewnością tu wrócimy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 • From Genoweffa on Księga gości

  Byłam i śladzik zostawiłam ; )
  2011/07/03 at 8:56 am
 • From ANIA on Księga gości

  BYLAM TU 18.19.20.2010 MAJA NA WYCIECZCE PO TRÓJMIEŚCIE POLECAM (CISZA I SPOKÓJ)
  2011/06/08 at 8:47 am
 • From Karolina on Księga gości

  COŚ PIĘKNEGO! CISZA, SPOKÓJ, PAEŁEN RELAX, DOSKONAŁE DLA RODZIN Z DZIEĆMI
  2011/06/07 at 8:54 am
 • From Paweł on Księga gości

  Byłem Na Tym Ośrodku,Polecam:)
  2011/06/05 at 11:59 am